Matematyka czy Język Polski

13 Komentarze

  1. A ja nienawidzę matmy. To najgorszy przedmiot na świecie. Po co rozwiązywać jakieś głupie geometrie,funkcje i inne durnostwa co się w życiu nie przydadzą ?

  2. Uwielbiam i polaka imatme ale jednak najbardziej lubię matematykę uwielbiam obliczenia i równania kocham odkrywać sens tego może i jest kujonem ale poszaleć z przyjaciółmi lubię ponad wszystko

  3. Matma jest najlepszaaaaaaaaa!!!! Uczą mnie logicznie myśleć. Jestem najlepszy w klasie. A polski ja wolałbym się podpalić niż na niego iść ! Z matmy jest 100 razy lepiej i łatwiej w życiu bo gdy umiesz myśleć logicznie nikt nie owinie Cię w bawełnę.

  4. Zdecydowanie język polski, mimo, że z obu przedmiotów mam ocenę bardzo dobrą (5), to jednak łatwiej jest mi się odnaleźć na języku polskim, zawsze wolałam przedmioty humanistyczne, niż ścisłe, ale czasem lepsza lekcja jest na matmie, czasem na polskim. Ale ogólnie jak pisałam to j.polski… Czemu? Uwielbiam pisać opowiadania, kartki z pamiętnika, omawiać lektury, czytać (… i też ze zrozumieniem), czy nawet opisywać obrazy, sprawdziany z polskiego nie sprawiają mi problemów, bo zwyczajnie mam 5 (ze dwa razy miałam 4 i raz 6) za sprawdzian polskiego. Natomiast z matematyki miałam więcej ocen celujących (6) ze sprawdzianów, ale mimo, niektóre lekcje naprawdę przynudzające są i wtedy muszę je wkuć… Ogólnie to ze sprawdzianów z matmy mam same 5 i 5- (około pięciu sześciu razy dostałam 6, raz 3+ [ale szybko poprawiłam na 6 z zadanie dodatkowym oczywiście, i dwa razy 4) :) Każdy ma prawo wybrać czy woli matmę czy polski. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.